logo_go.jpg

Komisje

Regulamin przyznawania stypendium

Stypendium dla Weroniki Sydow

Stypendium dla uzdolnionej uczennicy Gimnazjum nr 4 w Gdyni. Finansowanie lekcji śpiewu w Fabryce Wokalu dla laureatki wielu konkursów wokalnych.

Współpraca ze Świetlicą Socjoterapeutyczną w Gdyni

Wsparcie rzeczowe Gdyńskiego Stowarzyszenia „Familia” prowadzącego 2 świetlice socjoterapeutyczne w Gdyni, którego zadaniem jest podejmowanie działań na rzecz dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych, profilaktyka, rozwiązywanie problemów związanych z uzależnieniami oraz działania na rzecz integracji rodziny.

Współpraca z Gimnazjum nr 4 w Gdyni

Wsparcie finansowe wyjazdu uczniów na światowy finał konkursu „Odyseja Umysłu” 2011 i 2013 do USA, podczas których wywalczyli tytuł wicemistrzów świata.

Stypendium dla Michała Prusińskiego

Stypendium dla uzdolnionego młodego przyrodnika i ekologa, laureata wielu konkursów biologicznych i przyrodniczych.

Stypendium dla Sylwii Cukras

Stypendium dla uzdolnionej młodej gdyńskiej siatkarki i lekkoatletki.

„A ja chcę być” Fundacji Edukacyjnej ODiTK

Honorowy patronat klubu nad projektem poświęconym edukacji nieformalnej, zwanej także „nauką poprzez praktykę”, która uzupełniania wiedzę na temat dokonujących się wśród nas zjawisk, wynikających bezpośrednio z rozwoju cywilizacyjnego i technologicznego. „A ja chcę być...” zakłada wszechstronny rozwój uczniów szkół podstawowych. Założeniem organizatorów jest indywidualny rozwój potrzeb oraz pasji dzieci.